Dr. Oetker

Dr. Oetker: Vzdělání jako cesta k úspěchu

Ve středu 7. září se v pražské Galerii Kavárny Louvre uskutečnilo další Fórum Hospodářských novin. Pozvání exkluzivního setkání přijal Dr. Arend Oetker.

Hlavní téma setkání bylo vzhledem k tuzemským aktivitám Dr. Arenda Oetkera jasné. Vzdělání jako cesta k úspěchu. Dr. Oetker, který v Praze vlastní vysokou školu Bankovní institut se pozastavil nad současným stavem vzdělání a jeho postavení v životě nastupující mladé generace. Společně s návštěvníky fóra se pozastavil také nad otázkami jako: Reagují výukové metody dostatečně na aktuální dění? Dokáží studenti uplatnit teoretické znalosti v praxi? či Jakým kariérním výzvám dnes jednotlivci čelí a jaké jsou aktuální potřeby firem?

Dalšími tématy byla například mezigenerační předávání zkušeností, budování tuzemského byznysu a podpora mezinárodní ekonomiky.

Dr. Oetker je významným německým podnikatelem. Zná se s řadou vlivných rodin, na nichž stojí ekonomika našich západních sousedů. Sám je ale nejsilněji spjat se švýcarskou potravinářskou společností Hero, kterou vlastní. Hero vyrábí džemy Schwartau, tyčinky Corny nebo třeba dětskou výživu u nás známou pod jménem Sunar.

Partneři setkání:
        

O průběhu setkání Fóra Hospodářských novin se můžete dočíst zde.

Gallery

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Scroll to top