O Fóru Hospodářských novin

Fórum Hospodářských novin je prostor pro tradiční setkávání osobností politické, společenské a ekonomické scény. Politicky nezávislá platforma zaštítěná seriózním nestranným celostátním deníkem vytváří prostor pro diskusi na aktuální hospodářská a společenská témata. Uzavřeného setkání se pravidelně účastní vrcholní manažeři největších českých firem a nadnárodních korporací působících v České republice, členové vlády, významní představitelé opozice, představitelé státních institucí a vybraní zástupci mediální scény.

Připravujeme

Výzvy pro naši udržitelnou budoucnost nad rámec dosažení uhlíkové neutrality

Summit světových lídrů na konferenci COP26 v Glasgow znovu připomněl, že se nacházíme v kritickém bodě boje proti změně klimatu. Japonsko a Evropská unie jsou hlavními lídry a partnery při zmírňování dopadů. Zahájením Zelené aliance v květnu 2021 se Japonsko a EU zavázaly, že budou jednat po celém světě, aby dosáhly společnosti s nulovými čistými emisemi. Česká republika, která bude v příštím roce předsedat Radě EU, bude mít zásadní úlohu při prosazování této agendy tím, že ve spolupráci se svými partnery mimo EU, jako je Japonsko, podpoří převratné inovace v oblasti klimatu a energetiky.
Úvodní slovo pronese velvyslanec Japonska Hideo Suzuki.

Exkluzivní Fórum Hospodářských novin se uskuteční dne 9. prosince od 16:30 hod. 
Podrobnosti naleznete zde.

Fórum Hospodářských novin - Archiv

Digitalizace nemůže skončit u zavedení home officu

Hosty exkluzivního Fóra Hospodářských novin byli dne 8. prosince 2020 Martin Borovka, předseda představenstva a generální ředitel společnosti Eurovia CS, Jan Juchelka, předseda představenstva a generální ředitel Komerční banky, Petr Dvořák, generální ředitel Vodafone Česká republika a Jakub Havrlant, zakladatel a ředitel Rockaway Capital SE.

Continue reading

Pořádají
_______

logo HN

Logo Economia

Partneři
_______

Kontakt
_______

Communa s.r.o., Františka Křížka 362/1, 170 00 Praha 7

info@forumhospodarskychnovin.cz